Pastotės

Pastotės

Pastočių, skirstyklų, modulinių, stulpinių transformatorinių montavimas, kontrolinių kabelių klojimas, skydų montavimas, antrinių grandinių pajungimas.

Kontrolinių kabelių klojimas ir pajungimas. Elektros skydų projektavimas, gamyba ir montavimas. Antrinių matavimo grandinių pajungimas pagal reikalavimus.

Transformatorinė pastotė (toliau – pastotė) – 35 kV ir aukštesnės įtampos elektros tinklo dalis, užimanti tam tikrą teritoriją ar patalpą, įskaitant transformatorius, skirstomuosius įrenginius ir kitą įrangą bei konstrukcijas.

Transformatorius – 6-10 kV įtampos stacionarus, betoninis, modulinis, komplektinis, požeminis ar stulpinis transformatorius, jų 6-10 kV įtampos elektros įrenginiai, 6-10 kV galios transformatoriai ir žemos įtampos elektros įrenginiai.

Modulinis skirstomasis punktas – 10 kV skirstomasis įrenginys, surinktas iš modulių ir turintis visas 10 kV skirstytuvo savybes.

Modulinė transformatorinė– 6-10 / 0,4 kV įtampos transformatorius iš vieno ar daugiau modulių, įmontuotas ant pamatų arba iš dalies įgilintas į žemę.

Požeminė transformatorinė – 6-10 / 0,4 kV įtampos transformatorius, įmontuojamas po žeme arba konstrukcijose.

Skirstykla– elektrinis prietaisas, skirtas energijai priimti ir paskirstyti, susidedantis iš perjungimo aparatų, rinkimo ir prijungimo šynų, pagalbinių įtaisų (kompresoriaus, akumuliatoriaus ir kt.), Taip pat apsaugos, automatikos ir matavimo prietaisų.

Kodėl verta rinktis mus?

Visuomet siekiame kurti tik tai, kuo patys besąlygiškai tikime –  teikti kokybiškas elektros montavimo, žaibosaugos ir automatikos paslaugas. Žinome, kad Jūsų laikas yra nepaprastai brangus, todėl darbus atliekame pagal sutartus terminus.

Mūsų komandoje dirbantys specialistai nuolat seka technologines naujoves ir lanksčiai integruoja į užsakovų projektus. Norime būti atviri ir šiuolaikiški, siekiame pirmauti ir tapti geriausiais. Tai – mūsų credo ir pagrindinis tikslas, todėl vertiname kiekvieną klientą  ir esame visada pasiruošę padėti.

Mes, kaip ir kiekviena įmonė branginame savo vardą ir visais įmanomais būdais stengiamės jį garsinti, todėl pasitikėjimas yra vienas iš svarbiausių įmonės kriterijų dirbant tiek su klientais, tiek ir su tiekėjais. Prieš imdamiesi projekto mes stengiamės numatyti visas detales ir jas aptariame iš anksto.

Pasiruošę bendradarbiauti?

Susisiekime

Tel.: +370 682 15756 | info@elamidis.lt ​
Į viršų