Apie Mus

Apie mus : UAB Elamidis veiklą pradėjo 2014 metais. Mūsų suburta profesionalių specialistų komanda teikia įvairias
elektros montavimo paslaugas.

Elektros darbai

Profesionalūs elektros darbai pastotėse, lauko elektros tinklai, vidaus elektros tinklai gyvenamosios paskirties, pramoninės, administracinės paskirties objektuose.

Žaibosauga

Aktyvinės ir pasyvinės žaibosaugos įrengimas, įžeminimo tinklų, kontūrų, apsaugos nuo viršįtampių įrengimas. Apsauginis jėgos įrengimų įžeminimas.

Automatika

Relinė apsauga ir automatika, pastočių automatika, procesų automatika. Žemos ir vidutinės įtampos elektros paskirstymo ir valdymo spintų projektavimas, gamyba, surinkimas.

Pastotės

Kontrolinių kabelių klojimas, skydų montavimas, antrinių grandinių pajungimas. Apskaitos, paskirstymo spintų surinkimas ir pajungimas objekte pagal reikalavimus.

Lauko elektros tinklai

Gatvių apšvietimas, parkų apšvietimas, aikščių apšvietimas, eso vartotojų pajungimas. Gatvių, parkų, teritorijų apšvietimo tinklų montavimas ir rekonstrukcija pagal reikalavimus.

Vidaus elektros tinklai

Gyvenamosios, pramonės, administracinės paskirties statiniai/patalpos - kabelių klojimas, skydų montavimas, kopetėlių montavimas.

Kodėl verta rinktis mus?

Visuomet siekiame kurti tik tai, kuo patys besąlygiškai tikime –  teikti kokybiškas elektros montavimo, žaibosaugos ir automatikos paslaugas. Žinome, kad Jūsų laikas yra nepaprastai brangus, todėl darbus atliekame pagal sutartus terminus.

Mūsų komandoje dirbantys specialistai nuolat seka technologines naujoves ir lanksčiai integruoja į užsakovų projektus. Norime būti atviri ir šiuolaikiški, siekiame pirmauti ir tapti geriausiais. Tai – mūsų credo ir pagrindinis tikslas, todėl vertiname kiekvieną klientą  ir esame visada pasiruošę padėti.

Mes, kaip ir kiekviena įmonė branginame savo vardą ir visais įmanomais būdais stengiamės jį garsinti, todėl pasitikėjimas yra vienas iš svarbiausių įmonės kriterijų dirbant tiek su klientais, tiek ir su tiekėjais. Prieš imdamiesi projekto mes stengiamės numatyti visas detales ir jas aptariame iš anksto.

Privatumo politika

Keletas mūsų įgyvendintų projektų

2018 metų rugsėjo – 2020 metų kovo mėnesį (imtinai) atlikta AB LITGRID 110/10 kV Vilniaus E2 pastotės esamos įrangos demontavimo darbai, kontrolinių kabelių klojimo ir pajungimo
darbai, skyriklių montavimo darbai.

2019 metais gėrimų gamykloje antpilų ir kupažo cechų vidaus elektros tinklų atnaujinimo darbai, sprogiai aplinkai.

Pasiruošę bendradarbiauti?

Susisiekime

Tel.: +370 682 15756 | info@elamidis.lt ​
Į viršų